Мукачівська дитяча школа мистецтв №2 провела черговий концерт для учнів школи

Культура  12 червня 2015 року, 16:30 5178

Щороку, на початку червня Мукачівська дитяча школа мистецтв № 2 проводить концерти для учнів загальноосвітніх шкіл міста на базі «Дитячої філармонії» музично-теоретичного відділу. Тематика цих концертів різна – це «Мамине свято», «Знайомство з музичними інструментами», «Вокальна музика», «Інструментальна музика», знайомство з творчістю різних композиторів, тощо.

Цього тижня гостинно були відчинені двері школи для викладачів та учнів 5-7 класів загальноосвітньої школи № 16 міста Мукачева. Глядачі познайомилися з майстерним виконанням вокальних творів випускницею школи Раінчук Вікторією ( клас викладача Тулюк О.О.) та віртуозною грою на ксилофоні учениці 4 класу (клас викладача Перести О.О., концертмейстер Колодяжна Т.С.). Це кращі учні школи, які за роки навчання здобули вже багато обласних та міжнародних нагород, – заначає О. Гайдукевич, викладач музично-теоретичних дисциплін Мукачівської ДШМ № 2.

В концерті прозвучали твори західноєвропейських, українських, закарпатських композиторів. А виступи Вікторії та Олександри були нагороджені бурхливими оплесками глядачів.

 

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0