Культура   • 16 червня 2015 року, 09:03917

Ковалі на цьогорічному фестивалі "Гамора – 2015" викують роботу, присвячену миру в Україні

Ковалі на цьогорічному фестивалі "Гамора – 2015" викують роботу, присвячену миру в Україні

Менше двох тижнів залишилося до проведення в Лисичові фестивалю ковальського мистецтва та народних промислів "Гамора-2015".

Ця районна культурно-мистецька акція відкрита для представлення усіх напрямків ковальського мистецтва, професійних та аматорських фольклорних колективів, окремих митців. Проводиться з метою сприяння розвитку традиційного народного мистецтва, професійної та аматорської творчості, популяризації етнічних і культурних традицій регіонів України, – інформує Іршавська РДА.

З метою належного проведення фестивалю «Гамора-2015», для координації організаційної творчої діяльності в період його підготовки та проведення, в райдержадміністрації створений організаційний комітет фестивалю. Чергове засідання оргкомітету відбулося в с. Лисичово.

Разом з представниками РДА участь в обговоренні організаційних питань взяв Лисичівський сільський голова Ярослав Пальок, лісничий Лисичівського лісництва Василь Продан, директор місцевого будинку культури Марія Коваль та художній керівник Марина Продан. Організатори оглянули площадку, сцену та робочі місця учасників, зокрема, спустились в кузню-музей, де будуть працювати ковалі. Визначили також  місце для  встановлення туристично-інформаційного центру, де проводитиметься  реєстрація учасників фестивалю та ознайомлення гостей з програмою свята.

Погоджено, що в кузні ковалі викують роботу, присвячену миру в Україні. Присутні визначилися також з територією, на якій буде встановлено наметове містечко для ковалів, повідомляють в Іршавській РДА.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів