Берегівським глядачам показали історичну драму "Богдан Хмельницький"

Культура  21 червня 2015 року, 11:19 560

19 червня у Берегівському будинку культури в рамках 69-го театрального сезону Закарпатського обласного українського державного музично-драматичного театру імені братів Шерегіїв відбулася вистава «Богдан Хмельницький».

Історична драма була написана видатним українським драматургом Олександром Корнійчуком в 1938 році, але свою злободенність вона не втратила і в наші дні. Твір сюжетний, насичений великою кількістю гострих драматичних ситуацій, захоплююче побудованих інтриг.

Події розгортаються у часи національно-визвольної війни 1648–1654 років під проводом гетьмана Богдана Хмельницького. А саме йдеться про битву між військами Речі Посполитої з одного боку і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками з другого під Корсунем.

В центрі уваги винятковий герой Богдан Хмельницький - мудрий політик, стратег та полководець. Правдиво зображуючи постаті головного героя, його соратників та багатьох інших позитивних дійових осіб епопеї, автор чудово показує образи негативних героїв драми, разом з тим, він не оминає інтимного життя гетьмана, тому в тканині сюжету з’являється й образ шляхтянки Зосі.

На Закарпатті історична музична драма «Богдан Хмельницький» була поставлена в Ужгороді в січні 2015 році відомим українським режисером Олександром Саркісьянцом. Виконавцями ролей стали: Олександр Мавріц, Михайло Фіщенко, Василь Шершун, Анатолій Мацак, Юрій Мочарко, Ярослав Мелець, Анатолій Рожеко та інші відомі закарпатські артисти.

Джерело: BeregszaszNews
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0