Культура   • 25 червня 2015 року, 08:52552

У замку Сент-Міклош творче об’єднання "Райдуга" презентувало власні творчі доробки

У замку Сент-Міклош творче об’єднання "Райдуга" презентувало власні творчі доробки

Днями в замку Сент-Міклош, що в закарпатському селищі Чинадієво, відбулася презентація творчого об’єднання "Райдуга". Близько 20 митців товариства представили на розсуд глядачів біля 50 полотен різного жанру та тематики.

В експозиції можна побачити і рідні краєвиди, і цікаві натюрморти, і архітектурні краєвиди та абстрактні композиції. Як завжди привертають увагу монументальні квіткові композиції Галини Гренко, виконані у класичній манері полотна О.Шабуні, імпресіоністичні краєвиди Віктора Грабаря, чудові квіти Марти Балеги та Ірини Майбороди, абстрактні композиції Наталії Рибар, різьба по дереву Сергія Пішковція та інше.

Творче об’єднання "Райдуга" є досить активним у творчому житті краю і цьогоріч це вже третя їх виставка, але перша у замку Сент-Міклош. За плечима об’єднання численні виставки у міській картинній галереї, минулого року відбулося декілька виставок у Прикарпатті, зокрема у містах Івано-Франківську, Галичі та Калуші. Митці систематично проводять мистецькі пленери, на яких підвищують свою майстерність та спілкуються. Радує те що художники не замикаються у своєму колі, а виносять на люди свою творчість, пропонують свій творчий продукт для загалу. І вибір місця даної експозиції саме у замку Сент-Міклош є дуже показовим, адже саме тут ці полотна отримають не тільки оцінку глядача, а й принесуть хвилини задоволення та відпочинку поруч з прекрасним туристам, котрі зараз активно відвідують замок. Для них відкритий чудовий та різнобарвний світ кольорів та відтінків, якими насолоджуєшся і в який поринаєш, переступаючи поріг виставкового залу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів