Культура   • 29 червня 2015 року, 10:067873

Бібліотекарі з усієї України зустрілись у Тячеві

Бібліотекарі з усієї України зустрілись у Тячеві

В Тячівську районну бібліотеку в рамках професійного навчального візиту «Ознайомлення з досвідом реалізації проектів в бібліотеках Закарпаття» завітала делегація бібліотекарів з усіх регіонів України.

Темою було ознайомлення з проектною діяльністю Тячівської ЦБС та проект «Бібліотека – громада: відкритий простір для діалогу», про яку розповіла директор ЦБС Ключкей І.С. Детальніше про проектну діяльність не тільки бібліотек, а взагальному доповів Рибар Л. з Агенції регіонального розвитку Тячівського району.

Після виступів було підбиття підсумків навчальної поїздки та планування подальших кроків, де кожен учасник візиту поділився проектною діяльністю своєї бібліотеки та презентував роботу закладу вцілому. Далі колеги поділилися враженнями від Закарпаття та бібліотек, де вони побували.

Для учасників навчального візиту була влаштована екскурсія по бібліотеці, де всі охочі мали змогу поставити працівникам бібліотеки питання, які їх цікавлять.

Ознайомилися з роботою кожного відділу, видавничою діяльністю, рекламою бібліотеки та бібліотечних послуг, інноваційними методами роботи, які впроваджує наша бібліотека, довідковим апаратом, поповненням фондів та багато ін. Також вони відвідали дитячу бібліотеку та 26 червня бібліотеку с. Руське Поле.

Джерело: TyachivNews
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів