Культура   • 29 червня 2015 року, 12:04777

У Катарі на міжнародному шоу мукачівці пекли закарпатські тістечка

У Катарі на міжнародному шоу мукачівці пекли закарпатські тістечка

Міжнародне шоу національних костюмів і страв народів світу відбулося на Середньому Сході у Катарі.

Захід проходив у "Дипломатичному клубі" міста Доха, Катар, минулого місяця. В ньому взяли участь дружини міністрів Уряду Держави Катар, дружини глав дипломатичних місій, співробітників посольств та їх діти. До участі в шоу долучилися представниці з близько 100 країн світу.

Серед учасниць і наші земляки із Мукачева:дружина дипломата Посольства України в Катарі, пані Алла Куруц з донькою Олександрою.

"Навіть попри свою відсутність, пані Алла є незмінним волонтером Мукачева, котра з самого початку і сьогодні допомагає військовим. Вона є невтомним волонтером, котра і вдень і вночі, далеко від рідної домівки вболіває усім серцем за наших синів, які віддають своє молоде життя за мир в Україні. На цьому шоу наші милі землячки пекли закарпатські тістечка, якими не один раз пригощали волонтерів та солдатів в шпиталі Мукачева", - розповіла волонтер Катерина Легерда.

Учасниці від України з успіхом представили український національний жіночий костюм та традиційні страви. Зокрема, на цоьму шоу мукачівки спекли традиційні закарпатські "кіста". 

Джерело: Голос Карпат
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів