Культура   • 7 липня 2015 року, 09:305528

До Мукачева завітає цирк на воді "Рів’єра"

Наступного тижня до Мукачева завітає європейський цирк на воді “Рів’єра” зі своєю новою програмою “Аквамарин”. Циркові гості підготували для жителів міста вражаючу та цікаву програму.

Цирк “Рів’єра” був створений ще у далекому 2008 році артистами сім’ї Шекера, а вже у 2011 році колектив розпочав роботу на воді. До складу цирку входять артисти з Польщі, Румунії, Молдови та України.

Водяний цирк у місті над Латорицею виступатиме вперше, тому відповідальність перед глядачами ще вища, ніж зазвичай. Але майстри циркового мистецтва встигли порадувати ужгородську публіку, адже в обласному центрі цей цирк виступає вже протягом останніх днів.

Саме дійство проходитиме на водяній сцені діаметром 10 метрів, а на ній розміщений острів, на якому і проходять майже усі циркові номери. Програма, яка триває майже 2,5 години, наповнена виступами жонглерів, акробатів, а також тварин: єнотів, нутрій, мавп, поні, анаконд, нільських та кайманських крокодилів, а також інших 20 видів тварин. На глядачів також очікує виступ зірок шоу “Україна має талант”, а також лазерне та фаєр-шоу. Окремо варто зазначити, що головною дійовою особою шоу є поляк Тоні Старк, який і буде вражати публіку під час лазерного шоу.

Як зазначив адміністратор цирку Юрій Худієнко, найголовніша аудиторія – це діти. "Наші глядачі – це переважно діти. Для нас справжня винагорода і визнання – їхні сяючі очі. Наша місія - дарувати дітям усмішки і радість. І ми нашу мету старанно виконуватимемо завжди", – сказав представник цирку.

Тому цирк на воді “Рів’єра” активно займається благодійністю. Соціально незахищені діти будуть залучені безкоштовно до перегляду циркової програми.

Отож, цирк на воді виступатиме у Мукачеві з 9 по 12 липня на території біля супермаркету “ТехноКарпати”.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів