Культура   • 10 липня 2015 року, 15:57883

У санаторіях Закарпатської області виступають фіналісти шоу "Х-фактор"

У санаторіях Закарпатської області виступають фіналісти шоу "Х-фактор"

Колектив «Тріода» в червні почав тур по містах західної України. Хлопці виступатимуть у санаторіях Закарпатської області. Зокрема, вже заспівали в оздоровчому комплексі “Карпати” та в санаторії “Синяк”, – розповідає один із солістів музичної групи Андрій Гамбаль.

Також «Тріода» завітає в оздоровчий центр “Сонячне Закарпаття”. А завершує колектив свій тур 11 липня виступом у санаторії “Квітка полонини”.

Нагадаємо, що саме ця трійка без перебільшення «порвала» Х-фактор і дійшла до суперфіналу шоу. Хлопці із гурту «Тріода»: Володимир Рибак, Олександр Алексєєв, Андрій Гамбаль – випускники інституту мистецтв ТНПУ ім. В.Гнатюка. Так співпало, що після того як вони поступили до вузу, їх поселили в одну кімнату у гуртожитку. Як зізнається учасник гурту Андрій Гамбаль, «Х-фактор» був їхнім останнім шансом залишитися разом: «Наша спільна творчість могла завершитись одразу після випуску з університету, – розповідає Андрій. – Кожен ішов своєю дорогою. Я, наприклад, планував виїхати на заробітки за кордон…»

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів