Культура   • 22 липня 2015 року, 16:25549

Найбільший театр Закарпаття завершив сезон успішною прем’єрою

Найбільший театр Закарпаття завершив сезон успішною прем’єрою

Театральний сезон в Закарпатському обласному українському музично-драматичному театрі імені братів Шерегіїв завершили прем’єрою вистави «Про що плачуть верби».

Спектакль за драмою Івана Карпенка-Карого «Безталанна» зібрав аншлаг та викликав щирі оплески поціновувачів театрального мистецтва.

Режисером вистави із золотого фонду української драматургії став заслужений артист України Василь Шершун. Не зважаючи на обмаль часу, художній керівник театру залучив до виконання головних ролей багато молодих акторів. При цьому режисер спробував відірватись від класичних шаблонів, і наситив дійство сучасною хореографією (хореограф Віктор Бабука), оригінальним музичним матеріалом та особистісним художнім представленням (художник Людмила Бєлая).

За три місяці роботи новопризначеному керівникові Василю Марюхничу вдалося ознайомитись із колективом у 170 чоловік та означити коло питань, які потребують подальшого вирішення. У планах на наступний рік – відновити активну роботу художньої ради, організувати роботу театральної літстудії та відкрити малу сцену.

Джерело: Заголовок
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів