Культура   • 27 липня 2015 року, 08:20611

В Хусті пройшов перший міський фестиваль бардівської та авторської пісні "Ватра дружби – за єдність України"

В Хусті пройшов перший міський фестиваль бардівської та авторської пісні "Ватра дружби – за єдність України"

Основною ідеєю його стала підтримка воїнів АТО.  Хустяни мали змогу дізнатися про нових талановитих виконавців, декламаторів, співаків, поетів та танцюристів. Адже захід був створений для людей, відкритих для творчості.

 -​ Це можливість відкрити себе, донести до людей свою творчість. Хай подекуди кумедну, не для всіх зрозумілу, не завжди актуальну, проте власну, - каже одна з учасниць дійства Мар’яна.
Фестиваль відбувся з ініціативи управління культури, молоді і спорту Хустської міської ради. У ньому поєдналася розважальна та благодійна програма, адже під час виступів на сцені стояли дві скриньки, вилучені кошти з яких підуть на підтримку тих, хто перебуває в зоні проведення антитерористичної операції і бореться за територіальну цілісність України.

Метою фестивалю була популяризація патріотичної авторської пісні, сприяння творчому зростанню авторів, виконавців, відкриття нових імен та об’єднання творчих сил для наступного співробітництва.

- Ми виконуємо лише світлі, добрі і радісні пісні і віримо, що цими піснями можна змінити світ на краще, зробити життя яскравішим, - ділить з виданням гітарист Олександр.
Учасники заходу були нагороджені подяками та пам’ятними сувенірами.

Джерело: Голос Карпат
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів