Культура   • 4 серпня 2015 року, 21:59735

Андрій Любка розповість своїм читачам про 100 способів контрабанди

Андрій Любка розповість своїм читачам про 100 способів контрабанди

На початку серпня Міжнародна літературна корпорація Meridian Czernowitz та видавництво «Книги-ХХІ» видадуть нову книжку українського письменника, публіциста і перекладача Андрія Любки під назвою «Карбід».

За словами автора, ця книга особлива своєю несхожістю на все, що він писав раніше.

"За жанром «Карбід» – це пригодницький роман, дія якого відбувається у 2015 році, а мотор сюжету – розповідь про 100 способів контрабанди", – каже Андрій Любка.

У цій книжці є сливовиця, рибалки, гробар, сімнадцять розділів, спокуслива й хтива жінка, кілька вбивць, корумпований мер, геніальна ідея, Тиса і безнадія.

"Авантюрний роман Любки карколомний і кумедний, сюжет захоплює, але уважного читача може здивувати інше: за пригодами вигаданих персонажів впізнаються реальні контрабандні схеми, що діють на українських кордонах. Бандити, людські органи, наркотики – все це описано настільки детально, що будь-який слідчий чи журналіст може у кримінальних справах і статтях цитувати цей роман цілими абзацами", – зазначає президент Міжнародної літературної корпорації Meridian Czernowitz Святослав Померанцев.

Перша презентація книги відбудеться 24 серпня у Празі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів