Культура   • 30 серпня 2015 року, 20:42853

На Синевирі виступив Луганський козачий кінний театр

Сьогодні у Закарпатській області відбувся фольклорно-туристичний фестиваль "На Синевир трембіти кличуть", на якому виступили артисти з Луганщини.

Фольклорно-туристичний фестиваль "На Синевир трембіти кличуть" за ініціативи голови Закарпатської облдержадміністрації Геннадія Москаля відновили після п’яти років перерви.

На запрошення губернатора на святі виступив Луганський обласний козачий кінний театр та самодіяльні колективи з Перевальського району Луганської області. Відкрив фестиваль виступ козачого кінного театру.

Таких колективів в Україні всього декілька. Театр спеціалізується на створенні та показі художньо-довершених вистав, які сприяють популяризації козацького кінного мистецтва та відродженню і збереженню національних традицій загалом. За свою понад 10-річну діяльність, театр здобув визнання як удома, так і закордоном – в Угорщині, Словаччині, Німеччині та Білорусі.

Після виступу козаків гості фестивалю піднімалися 800 метрів у гору, до озера Синевир. Згодом відбулася урочиста переправа офіційних осіб через озеро Синевир, на березі якого стартував фестиваль.

Виступи колективів триватимуть до 21 години.

Мета фестивалю – пропагування закарпатських традицій і фольклору, а також презентація туристичних принад краю, зокрема, озера Синевир, що є найбільшим озером українських Карпат.

Джерело: УНН
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів