Закарпатці передали книжкове вітання дітям з Луганщини

Культура  11 січня 2016 року, 15:34 1232 ФОТО

Сьогодні, 11 січня в Ужгороді підбили підсумки благодійної акції "Допоможи ровесникам зі Сходу", що стартувала близько місяця тому з ініціативи закарпатських волонтерів та за підтримки Управління культури облдержадміністрації.

Координатором проекту було визначено обласну бібліотеку для дітей та юнацтва, на базі якої, власне, проходив збір книг, а згодом – і пакування та передача вантажу волонтерам. Як розповіла заступник директора книгозбірні Інна Хмара, до акції долучились чимало доброчинців, серед яких – малі закарпатці, котрі щиро поділились книжками з ровесниками-луганчанами, крім того – значну частину книг надали працівники обласної бібліотеки для дітей та юнацтва, Ужгородської міської бібліотеки для дітей, Великоберезнянської, Міжгірської і Тячівської районних бібліотек для дітей, академічного обласного театру ляльок "Бавка" й обласного художнього музею ім.Й.Бокшая, – інформує Управління культури Закарпатської ОДА.

Всього вдалося зібрати майже 200 книг. Оглянувши бібліотечку, ідейна натхненниця проекту Галина Ярцева відзначила: саме такі книги сподівалась побачити – сучасні, добре збережені, з гарними ілюстраціями та, що не менш важливо, україномовні. За словами волонтерки, нині українська книжка на Луганщині і стратегічно необхідна, і запитана самими дітьми, проте не завжди доступна для батьків, тому книжковий вантаж, безумовно, прибуде туди, де його справді чекають – у шкільні та дитячі бібліотеки. Відправлять подарунки днями.

В свою чергу, начальник управління культури ОДА Юрій Глеба висловив сподівання, що акція триватиме і надалі. Принаймні, зголосились на участь значно більше установ та закладів культури краю, які, в зв’язку зі святковими вихідними, не встигли доправити свої книги в Ужгород, але неодмінно зроблять це найближчим часом.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0