У Виноградові презентуватимуть музичну збірку «Коли закінчиться війна»

Культура  12 січня 2016 року, 08:12 830 ВІДЕО

У Виноградові найближчим часом презентують музичну збірку «Коли закінчиться війна». Композитор з смт. Воловець поклав на музику 14 пісень виноградівських авторів Валентини Костьо та Світлани Кедик.

У переліку музичних творів альбому 14 пісень, 7 з яких – лірика кохання: «Бойовому другу», «Война ведь злая штука»,«Коли закінчиться війна», «Лист на війну», «Невірний», «Пароль», «Пізно», «Ти падав у небо», «Фронтові квіти», «Чаша Бога», «Я божеволію», «Я буду з тобою», «Я йду», «Уйду». Про це інформують "Виноградівські вогні".

Творчо-музична нива Анатолія Васильовича Селехмана бере свій початок з материнских слів. Саме вірші матері, Ганни Андріївни Селехман, з поетичної збірки «Що є життя?» стають першими піснями. У світ вийшло 35 музичних композицій. 

Валентина Костьо відома як керуюча виноградівської виставкової зали «Імпасто», художник та автор двох видань казок для дітей «Намистинки» і «Відчуття щастя».

Світлана Кедик – журналіст, авторка жіночих одкровень під назвою «Світ Добра» і не тільки. Інсценізація даної збірки набула ознаку окремого твору в царині драматургії, де Світлана спробувала себе в якості режисера.

Тандем жінок містить певний перелік творчих заходів та проектів. Коли саме відбудеться презентація пісень автори не конкретизують, але подають для загалу дві пісні – «Коли закінчиться війна» та «Чаша Бога».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0