В обласному центрі презентували збірку поезій Василя Діянича

Культура  14 січня 2016 року, 15:18 1034

В обласному центрі найкращі друзі та колеги Василя Діянича презентували його книгу вибраних поезій «Гори ви мої мальовані».
На честь 90-річчя поета було видано збірку його найкращих віршів. До книги увійшли більше семи десяти віршів з шести його збірок. Завершують книгу спогади та відгуки друзів та колег про автора.

Поет і журналіст Василь Діянич був одним із популярних літераторів Закарпаття у 60-70-их роках минулого століття. Вірші автора беруть свої витоки з народнопоетичної творчості. Не випадково чимало його поезій покладено на музику, яка ввійшла до золотого фонду репертуару заслуженого Закарпатського народного хору.

Схвально про роботу Василя Діянича відгукувались і колеги поета. Зокрема, Сергій Федака зазначив, що видання книги є актуальним та потрібним. 

«Книга знайде свого читача. Вона вже пішла в народ як брехня по селу. Вважаю її дуже достойною. Вона буде корисна не тільки друзям та колегам, але і молодим літераторам та студентам філологічних спеціальностей», – сказав Сергій Федака.

Джерело: Голос Карпат
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0