В Ужгороді презентують книгу "15 мільйонів хвилин"

Культура  17 лютого 2016 року, 14:50 655

29 лютого о 17.00 в Закарпатській обласній універсальній науковій бібліотеці ім.Ф.Потушняка в рамках Всеукраїнського туру відбудеться презентація книги "15 мільйонів хвилин". Дебютує з книгою поет з м.Рівне – Євгеній Франків.

Євгеній Франків навчався у 2-х школах, здобув 2 вищі освіти, – інформує Євгенія Напуда, головний бібліотекар відділу обслуговування Закарпатської ОУНБ ім. Ф. Потушняка.

Викладає у рівненському вузі, має освітній старт-ап для дітей, бере участь у громадській діяльності, любить творити (музичні та інші мистецькі речі), подорожувати, пізнавати нове.

За словами автора: "Збірка "15 мільйонів хвилин" є першою в доробку, і звісно ж не останньою. Вона поєднує в собі пейзажну та інтимну лірику, поетичну та художню роботи, 132 сторінки загадковості та відкриттів. Цікавою є також історія творення та видання самої збірки. Про все це та багато іншого розповім на презентації"

В рамках всеукраїнського туру планується відвідати близько 20 міст. Раніше відбулись презентації у Рівному, Тернополі, Вінниці, Хмельницькому. Перед Ужгородом поет планує відвідати Чернівці, Коломию, Івано-Франківськ, Львів.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0