У Мукачеві відбудеться дитячий літературний конкурс серед юних поетів

Культура  19 лютого 2016 року, 09:29 1141

Конкурс проходитиме у чотири етапи: І етап – з 16 лютого по 7 березня у загальноосвітніх, спеціальних школах-інтернатах визначаються до п’яти переможців від закладу, твори яких здаються до читальної зали Мукачівської міської бібліотеки для дітей для продовження участі у другому етапі конкурсу.

ІІ етап – з 9 по 20 березня у Мукачівській міській бібліотеці для дітей члени журі опрацьовують, рецензують авторські роботи, здійснюють відбір кращих дитячих поезій, визначають переможців, – зазначає Мукачівська міська рада.

ІІІ етап – 31 березня у читальній залі міської бібліотеки для дітей відбудеться поетичний гала-концерт переможців конкурсу та поетів міста Мукачева у рамках Всеукраїнського Тижня дитячого читання.

IV етап – з нагоди відзначення Міжнародного дня захисту дітей 1 червня 2016 року у читальній залі Мукачівської міської бібліотеки для дітей відбудеться урочиста презентація збірки дитячих поезій «Юні поети Мукачева», в якій будуть опубліковані твори переможців конкурсу.

У конкурсі беруть участь діти віком до 15 років, які мешкають та навчаються у місті Мукачево. Тематика твору – на вибір учасника конкурсу: літературний твір – поезія. Добірка має складатися з поезій, які раніше не друкувалися у альманахах та інших окремих виданнях.

Голова оргкомітету-журі – Лідія Ходанич, кандидат педагогічних наук, доцент, письменниця, член Національної спілки письменників України, лауреат обласної літературної премії ім. Ф. Потушняка.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0