У Хусті відбувся творчий вечір Христини Керити

Культура  29 лютого 2016 року, 10:59 Марина Алдон 563

28 лютого у Хустській центральній міській бібліотеці пройшов творчий вечір поетеси, педагога, відповідального секретаря Закарпатської організації Національної спілки письменників України Христини Керити «Щаслива я, Карпати, бо ви є».

Модератор зустрічі Вікторія Курденко ознайомила присутніх із життєвим та творчим шляхом уродженки Драгова, що на Хустщині, а сама поетеса відповіла на численні запитання присутніх на вечорі літературного слова.

– Я дуже люблю Хуст. Це місто, у якому я вчилася, потім працювала у хірургічному відділенні райлікарні, навіть вірш маю з назвою «Хірург». Приємно бути свідком того, як усе довкола змінилося у позитивний бік, приємно бачити знайомі обличчя, людей, яких знаю багато років. Щодо творчості, то не шкодую, що змінила медицину на літературу, хоча в родині досить багато відомих лікарів. Я надивилася на людські страждання, пропустила біль сотень людей через власне серце. Тому вирішила обрати іншу стежку. Відтоді вдома я тільки в гостях. Але зв’язок із колискою дитинства не втратила, буваю на малій батьківщині, де живуть мої брати, – зазначила пані Христина.

Пісню «Воля» виконала для гості бард Вікторія Сливка, а розважав присутніх народний інструментальний ансамбль Хустської школи мистецтв (керівник Оксана Нодь).

На літературному вечорі лунали і твори Христини Керити у авторському виконанні. Найбільше поетеса ділилася з присутніми віршами на соціальну тематику та інтимною лірикою, присвяченою покійному чоловікові.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0