Поет Мирослав Хомин представив власний арт-бук

Культура  18 березня 2016 року, 09:09 700

У мистецькому центрі «Галерея Ілько» відбулась презентація поетичної збірки Мирослава Гончарука-Хомина «Моя підростаюча зброє».

Це вже п’ята збірка поета. Книга представлена у форматі арт-буку: циклу із 70 віршів повоєнної та ліричної тематики, які проілюстровані оригінальними світлинами хустського фотопроекту Lucid Suns Deths Studio (LSD-studio). Завдяки цьому вірші набувають специфічного графічно-літературного змісту, адже кожен вірш, в залежності від доповнюючої його світлини, можна трактувати уже незалежно, по-своєму, формуючи в уяві читача індивідуальні літературні образи.

За словами автора, арт-бук «Моя підростаюча зброє» – це одна не надто довга історія війни, одна не надто коротка історія любові.

«Це вірші про зиму, якої вистачить ще на декілька зим, вірші про жінок, яких ніколи не було, вірші про смерть, якщо вже на те пішло, і вірші про наснагу, лють і терпіння, бо усе це, врешті, і є життя з усім його постійним теперішнім і уявною перспективою воскреснути», – сказав Мирослав.

Презентація збірки мала інтерактивний характер. В ході півторагодинного дійства присутні мали змогу поспілкуватись з автором текстів та засновниками фотопроекту, побачити повноформатну візуальну презентацію світлин, послухати музичні експерименти Мирослава Гончарука-Хомина та його друзів. Модерував захід відомий закарпатський поет – Томаш  Деяк.

Джерело: Голос Карпат
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0