У Мукачеві відзначили переможців “Закарпатської весни”

Культура  6 квітня 2016 року, 09:33 703

Перші дні квітня відзначилися проведенням в Мукачеві грандіозного культурно-мистецького заходу — Всеукраїнського фестивалю-конкурсу малих форм та творчих колективів інструментального, вокального та хореографічного мистецтва “Закарпатська весна”, активну участь в якому взяли і вихованці мистецьких шкіл Мукачева.
Особливо приємно відзначити, що, як завжди, в нелегкій творчій боротьбі, учні наших шкіл займають кращі призові місця, – констатує Мукачівська міська рада.

Результати фестивалю-конкурсу:

Мукачівська дитяча школа мистецтв № 1 ім. С. Мартона

Вокально-хоровий відділ
Гран-прі – Вокальний ансамбль хлопчиків та юнаків, керівник Небесна І.В.;
Лауреат І ступеня – Хор учнів старших класів «Співаночка», керівник Фенцик С.І., концертмейстер Туряниця Н.Е.;
Лауреат І ступеня — Вокальний ансамбль молодших класів, керівник Небесна І.В., концертмейстри Головачко А.Ю., Гуйван Г.В., Неймет О.О.;
Лауреат ІІ ступеня – Хор учнів молодших класів, керівник Фенцик С.І., концертмейстер Удут Н.І.;
Лауреат І ступеня — Балог Анастасія, викладач Небесна І.В.;
Лауреат І ступеня – Шпеник Катерина, викладач Небесна І.В.; концертмейстер Кудімова І.Т.;
Лауреат ІІ ступеня – Ігнатоля Євгенія, викладач Небесна І.В.;
Лауреат ІІ ступеня – Багінська Каріна, викладач Небесна І.В., концертмейстер Федор І.І.;
Лауреат ІІ ступеня – Бушко Антон, викладач Гаснюк В.В., концертмейстер Удут Н.І.;
Лауреат ІІІ ступеня – Окс Анастасія, викладач Хомин С.Я., концертмейстер Марків Т.М..

Фортепіанний відділ
Лауреат І ступеня – Корякіна Марія, викладач Головчанська Т.С.;
Лауреат І ступеня – фортепіанний ансамбль: Коцар Валерія та ЩербанДаніел, викладач Марків Т.М.;
Лауреат ІІ ступеня – Барань Віолета, викладач Головчанська Т.С.;
Лауреат ІІ ступеня – Фортепіанний ансамбль: Корякіна Марія та Барань Віолета, викладач Головчанська Т.С.;
Лауреат І ступеня –Лучков Олександр, викладач Вайс М.Й.;
Лауреат І ступеня –Чічерова Тетяна, викладач Гарна Л.Ф.;
Лауреат І ступеня – Фортепіанний ансамбль: Чічерова Тетяна та Лучков Олександр, викладач Гарна Л.Ф. та Вайс М.Й.;
Лауреат ІІ ступеня –Чорі Альбіна, викладач Гончарова К.В.;
Лауреат ІІ ступеня – Фортепіанний ансамбль: Сватко Каріна та Казеллі Алессандра, викладач Князєва В.Ф.;
Лауреат ІІ ступеня – Фортепіанний ансамбль: Попович Бенце та Цогла Катерина, викладач Матоляк К.І.;
Лауреат ІІІ ступеня – Попович Бенце, викладач Матоляк К.І.;
Лауреат ІІІ ступеня – фортепіанний ансамбль Фрікер Марина та Кур’янова Анна, викладачі Семенова А.Т., Гарна Л.Ф.

Відділ духових та ударних інструментів
Лауреат І ступеня — Деме Леонард (саксофон), викладач Вірзбицькі О.Г., концертмейстер Сметана Л.І.

Відділ струнно-смичкових інструментів
Лауреат ІІ ступеня — Ансамбль скрипалів учнів старших класів, керівник Риба Т.М., концертмейстер Барчі Н.І.;
Лауреат ІІ ступеня — Фенцик Наталія, викладач Риба Т.М., концертмейстер Полуектова І.В.;
Лауреат ІІІ ступеня — Антал Георгіна-Фружіна, викладач Маманова М.Я., концертмейстер Хазіна А.С.

Відділ народних інструментів
Лауреат І ступеня — Ансамбль баяністів акордеоністів, керівник Гуйван Г.В.;
Лауреат І ступеня – Орос Володимир (акордеон), викладач Бегун-Трачук Л.О.;
Лауреат ІІ ступеня – Тодосієнко Крістіан (акордеон), викладач Бегун-Трачук Л.О.;
Лауреат ІІІ ступеня – Росул Максим (баян), викладач Дурдинець А.М.;
Дипломант – Данько Дмитро (гітара), викладач Монцоль М.С.;
Дипломант – Шпак Юрій (гітара), викладач Монцоль М.С.;

Хореографічний відділ
Лауреат І ступеня – Танцювальний колектив «Веселка» (дитяча хореографія), керівник Перевузник К.Ш.;
Лауреат І ступеня – Народно-сценічного танцю (змішана група), керівник Васько Е.Е.; керівник аком. групи Головачко А.Ю.ж
Лауреат ІІ ступеня – Народно-сценічного танцю (середня група), керівник Перевузник К.Ш., керівник аком. Групи Головачко А.Ю.;
Лауреат ІІ ступеня – Народно-сценічного танцю (середня група), керівник Перевузник К.Ш.;
Лауреат ІІ ступеня — Сучасна хореографія (середня група), керівник Сметана В.С.;
Лауреат ІІ ступеня – Народно-сценічного танцю (середня група), керівник Шляхта Н.В., керівник аком. групи Головачко А.Ю.;
Дипломанти Класичного танцю – учні хореографічного відділу: Гондорчина Юлія; Глуханич Вікторія; Влк Мартін – керівник Васько Е.Е.;
Дипломанти Класичного танцю – Учні хореографічного відділу: Гондорчина Юлія; Сабо Анна – керівник Васько Е.Е.;
Дипломанти Класичного танцю – Учні хореографічного відділу: Сабо Анна; Ряшко Стефанія; Глуханич Вікторія; Гондорчина Юлія – керівник Васько Е.Е.;

Дитяча школа мистецтв №2
Гран-прі — учениця 6 класу Макарова Олександра (фортепіано), викладач Козуб М.М.;
Лауреат І ступеня — учениця 5 класу Макарова Олександра (ксилофон), викладач Переста О.О., концертмейстер Колодяжна Т.С.; 
Лауреат І ступеня — тріо вокалістів у складі учнениці 8 класу Голінка Богдани та учнів 7 класу Немйо Катерини та Гузинець Дарини, викладач Беца Г. І., концертмейстер Головнич Т.З.;
Лауреат ІІ ступеня — учениця 2 класу Попович Марія, клас викладача Ковач Л.Я.;
Лауреат ІІІ ступеня — учень 5 класу Горват Віталій, клас викладача Коворданія Р.Й.;
Диплом лауреата — учень 5 класу Попович Сергій, клас викладача Плоскіни В.В.;
Диплом лауреата — учень 4 класу Попович Андрій, клас викладача Плоскіни В.В.;

Центр культури і відпочинку “Паланок”
Лауреат ІІІ ступеня – Народна хореографія, старша категорія — Хореографічний колектив “Паланок”, керівник Пуга Е.В.;
Лауреат ІІІ ступеня – Стилізовано-народний танець, старша категорія — Хореографічний колектив “Паланок”, керівник Пуга Е.В.;

Міський Будинок культури
Гран-прі – Сучасна хореографія, старша категорія – Народний хореографічний колектив «Сучасник», керівник заслужений працівник культури України Яцканич О.Ю.;
Гран-прі – Сучасна хореографія, молодша категорія – зразковий хореографічний колектив, керівник Паркуць В.М.;
Перше місце у батлі з сучасної хореографії та Диплом за найкращу постановку сучасного танцю – Народний хореографічний колектив «Сучасник» та зразковий хореографічний колектив.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0