Письменниця Ірина Мацко зустрілась із мукачівськими школярами

Культура  15 квітня 2016 року, 08:55 1148

Учора відбулась надзвичайно цікава та наповнена позитивними емоціями "Година з автором" – Іриною Мацко – талановитою, креативною, молодою тернопільською письменницею, видавцем, авторкою найбільшої в Україні рукописної книги (занесеної в Книгу рекордів України). 

Школярі 3-х класів ЗОШ № 10 та СШ №16, які вже з нетерпінням чекали на цю зустріч, мали можливість поспілкуватися наживо з атором книжок, які вони нещодавно мали можливість прочитати, задати письменниці запитання не тільки про прочитане, а й про те, чи важко бути письменником, чому стають писменниками та інші не менш цікаві запитання. Гостя бібліотеки також презентувала й інші власні киги. Особливо дітям припали до душі серія книжок-переплутанок "Абрачупабрики", які можна не тільки читати, розмальовувати, а ще й погратися, вигадуючи різних неіснуючих тваринок, – інформує Мукачівська міська бібліотека. 

В рамках Всеукраїнського соціокультурного проекту "Вся Україна читає дітям" пані Ірина прочитала вголос одну з власних казок "Загублена писанка". Саме цю казку обрали усім залом діти, адже наближаються світлі Великодні свята. А ще письменниця познайомила присутніх з своїми книгами-альбомами "Книга мого роду" та "Рости, моє деревце", після чого провела з дітьми вікторину "Як добре я знаю свій рід" та майстер-клас по створенню родинного дерева. 

Представники обидвох шкіл привітали гостю весняними квітами, а учні 3-Б класу ЗОШ №10 підготували зворушливі віршовані побажання, які продекламували авторці та подарували листівочки з намальованими власноруч малюнками до вподобаних казок. Ще довго не відпускала вдячна дитяча аудиторія нашу чудову гостю продовживши Годину (вже з хвостиком) з автором фотосесією з Іриною Мацко.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0