Молоді таланти Рахівщини взяли участь у фестивалі-конкурсі "Смарагдові витоки"

Культура  24 травня 2016 року, 11:13 716 ФОТО

З 20 по 22 травня 2016 року в місті Мукачево пройшов IX Всеукраїнський  фестиваль-конкурс народного  мистецтва «Смарагдові витоки – 2016». Фестиваль проводиться  з метою розвитку творчого потенціалу молодого покоління, спрямування його на участь у збереженні та відтворенні кращих зразків народного мистецтва,  залучення до скарбниці національної спадщини засобами пісні, танцю, музики, живопису, декоративно-ужиткового мистецтва та художніх ремесел. Цьогоріч у  фестивалі взяло участь 500 школярів зі всієї України.

Рахівщину на фестивалі представляли гуртківці Рахівського районного будинку дитячої та юнацької творчості, які взяли участь в конкурсі за сприяння народного депутата Василя Петьовки. Зокрема, це фольклорний гуцульський дитячий колектив «ВИСОКІ  КАРПАТИ», танцювальний колектив «Гуцульські барви», тріо «МРІЯ» та солістка вокальної студії «ЕДЕЛЬВЕЙС» Ролюк Іванна, юні художники Ворохта Наталія, Козурак Володимир, Ворохта Ярослав. Декоративно-прикладне мистецтво представляли Приймак Юрій (номінація різьба по дереву), Ретізник Андрій (коренепластика), Чайнікова Андріана (писанкарство) та Лакатош Марія (вироби з сіна). 

Перше місце на фестивалі в номінації «хореографія» здобув танцювальний колектив «Гуцульські барви». В номінації «гурти» друге місце одержав фольклорний гуцульський дитячий колектив «ВИСОКІ  КАРПАТИ». Ворохта Наталія  завоювала перше місце в номінації «образотворче мистецтво». Ретізник Андрій отримав перше місце в номінації  «декоративно-прикладне мистецтво – коренепластика». В номінації «вокальне мистецтво» третє місце здобуло  тріо "МРІЯ". Лакатош Марія удостоїлася другого місця в номінації «декоративно-прикладне мистецтво – вироби з сіна». Всі інші учасники нагороджені дипломами за активну  участь.

Дирекція Рахівського районного будинку дитячої та юнацької творчості  висловлює вдячність народному депутату України Василю Петьовці за підтримку молодих талантів Рахівщини на фестивалі «Смарагдові  витоки-2016».

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0