Юна мукачівка стала лауреатом І премії на Міжнародному фестивалі сучасної української пісні

Культура  13 липня 2016 року, 16:55 Олександр Гетик 2284

Вчора, 12 липня, завершився Міжнародний музичний фестиваль молодих виконавців  сучасної української пісні «Молода Галичина – 2016», який традиційно проводився в місті Новояворівськ Львівської області. Понад 100 конкурсантів з 14-ох країн світу взяли участь у цьому заході. Глядачі відмічають неабиякий поштовх, який отримують переможці фестивалю. До слова, ще зовсім нещодавно одним з них був Михайло Хома, більше відомий як «DZIDZIO». Учасників було поділено на 4 вікові категорії, представниця Мукачева – Іванна Решко – виступала у категорії «Б» (13-15), у якій змагались 30 юних талантів.

Оцінка зіркового жюрі, яке очолював композитор, професор, народний артист України Олександр Злотник, була відмінною: від кожного представника 13-річна конкурсантка отримала найкращий бал, що і допомогло молодій співачці отримати І премію на конкурсі. Іванкою було виконано 3 пісні: «Країна мрій» Олега Скрипки, «Білий Птах» Ігоря Білика та «Зозуля» Віктора Цоя. Саме останню композицію молодий талант назвала «найсильнішою» з усіх.

Варто відзначити, що Іванка займається вокалом з 7 років. Почала дівчинка своє навчання в школі мистецтв ім. Мартона, саме там помітили її неабиякий талант до співу, який тепер розвивається в академії сучасної освіти «А+» м. Київ. В планах юної співачки відвідати ще багато міжнародних музичних фестивалів найближчим часом.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0