Вихованки Мукачівського німецького центру культури "Паланок" мали гастролі в Європі

Культура  8 серпня 2016 року, 15:15 801 ФОТО

Концертна програма під назвою “Всі діти мріють бути щасливими” юних вихованців центру мала надзвичайний успіх на європейській сцені. Учасники хору “Співочі серця” (керівник Еріка Шебела, концертмейстер Магдалина Русин) та хореографічний колектив “Паланок” (керівник Еріка Пуга) дали незабутні концерти у баварському Байроті в рамках всесвітньовідомого фестивалю та у старовинній церкві містечка Віс, яка внесена до списку пам’яток ЮНЕСКО; у містах Бад-Херренальб та Шарнштайн.

На вихованців центру культури і відпочинку “Паланок”, окрім яскравих концертних програм, чекало і чудове дозвілля, яке традиційно організувала дітям директор центру Маріанна Варварцева, – інформує Мукачівська міська рада.  

Надовго запам’ятаються гостинні зустрічі з німецькими школярами у м. Обераммергау, отцем Буркгардом Ногга (м. Бад-Херренальб), теплий прийом у Відні за запрошенням принца та принцеси династії Габсбург в палаці Шенбрунн, пізнавальна екскурсія королівським містом Баден разом з представницею міжнародної асоціації “Полум’я миру” Вівієн Роз.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0