Конкурс, який став зірковим для чималої кількості українських артистів, шукає таланти на Закарпатті

Культура  9 вересня 2016 року, 15:40 600

У 2017-му році відбудеться ювілейний ХV-ий Всеукраїнський фестиваль сучасної пісні та популярної музики "Червона рута", підготовка до якого стартувала вже навесні цьогоріч.

З березня по грудень 2016-го по всій Україні проходять відбіркові конкурси. Закарпаття – на черзі, повідомляє управління культури Закарпатської ОДА.

8 жовтня у Закарпатському обласному державному українському музично-драматичному театрі ім.Ю.-А. та Є.Шерегіїв стане відомо, хто одержить право представляти наш край у фіналі "Червоної рути" наступного року.

Реєстрація учасників розпочнеться о 9.00, прослуховування – о 10.00.

Відбір відбудеться у шести музичних жанрах: популярної, сучасної танцювальної, рок, акустичної, іншої музики та українського автентичного фольклору.

Разом із виконавським професіоналізмом, критеріями відбору є: новизна, сучасність та молодіжність, оригінальне творче обличчя, індивідуальність і неповторність виконавців, поєднані з українською національною визначеністю музики.

У жанрі українського автентичного фольклору важливим критерієм оцінки є і відповідність виконуваного матеріалу традиційним зразкам справжньої автентичної народної творчості.

Співорганізаторами відбіркового конкурсу є управління культури облдержадміністрації, а також Закарпатський обласний організаційно-методичний центр культури, який здійснюватиме прийом заявок на участь у конкурсі до 7 жовтня. Адреса: м.Ужгород, вул.А.Волошина,18 (поверх 2), ел.адреса: oomckuzh@gmail.com, контактні тел.: (03122) 3-40-35, 3-60-35.

Довідково:

Мета конкурсу – здійснити цілеспрямований пошук молодих обдарованих виконавців по всій Україні, зокрема, в глибинці, відкрити нові імена і вивести їх на велику сцену.

На відміну від інших, "Червона рута" залишається єдиним некомерційним фестивалем, який цілеспрямовано підтримує саме українських виконавців, а не зарубіжних зірок. Участь у конкурсі для виконавців є безкоштовною, а вхід для глядачів – вільним, що робить пісенне свято відкритим і доступним для всіх охочих.

Фестиваль виконує важливу державотворчу функцію в Україні – формує сучасну естрадну та молодіжну школу вітчизняної музики.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0