Юні ужгородці перемогли на міжнародному танцювальному фестивалі "Day of Dance 2016"

Культура  28 жовтня 2016 року, 14:58 1038

Талановиті діти обласного центру Закарпаття зуміли гідно представити свій край на всеукраїнському міжнародному танцювальному фестивалі-конкурсі «Day Of Dance 2016», що проходив 20-22 жовтня у Львові.

Ознайомлення з кращими солістами та ансамблями, встановлення творчих контактів між учасниками, обмін досвідом роботи – таку основну мету намагались досягти організатори.

На танцювальному фестивалі були представлені чи не всі вікові категорії, починаючи від 5-ти і закінчуючи 23-х-річними танцюристами. Відрадно, що представники Ужгорода зуміли завоювати перемогу у своїй віковій категорії (І категорія: 6-9 років). Дитячий творчий колектив «Театр Райдуга» (керівник Світлана Лутак) при школі «Радість», що в ПАДІЮНі тріумфував у номінації «Сучасний танець». У складі колективу близько 15-ти дітей. «Нам дуже приємно стати переможцями цього фестивалю. Про таких діток мріє кожен педагог!», – не приховує своїх емоцій керівник творчого колективу пані Світлана.

До слова, учасники «Театру Райдуга» неодноразово вже ставали переможцями та призерами різноманітних танцювальних фестивалів. Минулого року зокрема вони стали кращими на таких міжнародних фестивалях як «Весняний бал» та «Яскрава країна», що проходили в Ужгороді.

Джерело: Заголовок
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Loading...
Коментарі - 0