В обласному центрі пройде "виноробський" концерт

Культура  3 листопада 2016 року, 09:01 619

Відродити давні традиції закарпатського виноградарства і виноробства – справа нелегка, але перспективна. Особливо з огляду на унікальні особливості нашого клімату та величезний потенціал місцевих виноробів.

Давно час вдихнути нове життя у занепалу під час невдалої антиалкогольної кампанії галузь, адже нам до снаги повернути колишню славу закарпатського вина.

А от відтворення давнього обряду винобрання з його неповторним шармом, жартами і веселощами можна буде побачити на концерті Заслуженого академічного Закарпатського народного хору 6 листопада о 17.00. «ОЙ, НА ГОРІ ВИНОБРАННЯ!» – так називається програма, до якої крім вокально-хореографічних композицій ввійшло ще багато жартівливих закарпатських народних пісень і танців, сольних і оркестрових номерів. Керівник колективу – заслужений працівник культури України Наталія ПЕТІЙ-ПОТАПЧУК. Балетмейстер – заслужений працівник культури України Михайло САЧКО.

Як завжди, окрасою програми будуть виступи кращих солістів колективу – народного артиста України Петра Матія, заслуженої артистки України Надії Гораль, Яни Садварій, Мирослави Копинець, Василини Голянич, Михайла Бровді та ін. Ведучі – Наталія Делеган та Василь Матола. Концерт відбудеться у рамках проекту «Музика вихідного дня». Пориньте у чарівний світ старовинних обрядів разом із Заслуженим академічним Закарпатським народним хором, – розповіла Таїсія Грись.

Джерело: Вівсянка
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Loading...
Коментарі - 0