Ювілей секції скульптури при Спілці художників святкують виставкою в галереї "Ужгород"

Культура  9 листопада 2016 року, 11:35 1029

У галереї "Ужгород" відкрили виставку скульптури. Присвячена вона до 30-річчя секції скульптури при Закарпатській організації Національної Спілки художників України. Свої роботи представили 8 талановитих скульпторів краю.

Василь Олашин, голова секції скульпторів: "В нас в секції 10 художників, скульпторів. Але змогли представити тільки 8. Приємне те, що всі скульптори один на одного не похожі, Це дуже приємно, тому що як бачите, сама виставка получилась така досить гармонічна. Значить тут усі скульптури з різного матеріалу. Ви як бачите, тут дерево, бронза, метал і кераміка.

Скульптори Закарпаття виготовляють пам’ятники, які встановлюють не тільки в Україні, а й за кордоном. На виставці були представлені світлини монументів, які є окрасою різних міст".

Скульптор Василь Олашин каже: "Представлені майже всі автори, які є зараз членами секції. Богдан Корж, Михайло Ходанич, Іван Дем’ян і два Олашина, я і мій син, Михайлюк.

Виготовлення скульптури – це дуже важка та клопітка робота. Вимагає це мистецтво немало сил та часу".

Богдан Корж, скульптор: "Переважно роботи виконані в матеріалі. Вибирав сам, тут виставкового не було, ретроспекція, кожен, що хотів, те і виставив".

Виставка триватиме протягом 10-ти днів у галереї "Ужгород".

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Loading...
Коментарі - 0