"Чаша" добра від Андрія Дурунди

Культура  11 листопада 2016 року, 14:38 1545 ФОТО

У читальному залі Мукачівської міської бібліотеки відбулася зустріч з відомим письменником, лауреатом літературно-мистецької премії ім. Б.Лепкого, обласної премії імені Федора Потушняка – Андрієм Дурундою, якому нещодавно виповнилося красних 60 літ. Всяке випадало на його життєву і письменницьку долю. Рано втратив батька і мама Марія залишилася з сімома дітьми. Проте не опустила руки, не скаржилася на долю, а оповила дітей своєю любов’ю і виховала гідними людьми.

У 80-х роках минулого століття перебуваючи на Закарпатті легенда української літератури Павло Загребельний, позитивно оцінюючи стан крайової літератури, добрим словом відгукнувся про молоду письменницьку плеяду Закарпаття. І першим у цьому списку фігурував Андрій Дурунда.

До свого ювілею Андрій Дурунда підготував об’ємний том власних вибраних творів під промовистою назвою «Чаша». Тож, всі присутні на зустрічі мали змогу доторкнутися губами до життєдайної вологи з переповненої письменницької чаші.

Словом про колегу поділився на зустрічі і його журналістський та письменницький побратим з Мукачева, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка Мирослав Дочинець.

Ще довго у міській книгозбірні лунали уривки з творів ювіляра та його цікаві розповіді.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Loading...
Коментарі - 0