Мукачево готується до ювілейного фестивалю "Різдвяна зіронька"

Культура  30 листопада 2016 року, 08:09 805

12-15 січня 2017 року в Мукачеві проходитиме ХХ Всеукраїнський дитячо-юнацький фестиваль естрадної пісні "Різдвяна зіронька". Пісенне свято започатковане у 2007 році як обласне та вже вдесяте проходитиме як всеукраїнське. 

Організатори фестивалю – Український державний центр позашкільної освіти МОН України, управління освіти і відділ у справах молоді та спорту виконавчого комітету Мукачівської міської ради, Мукачівський будинок школярів, – зазначає Управління культури Закарпатської ОДА. 

Мета фестивалю – популяризація вокального мистецтва, пошук і підтримка талантів, залучення поетів, композиторів, діячів мистецтв до роботи з обдарованими дітьми та юнню, естетичний і духовний розвиток молодого покоління. 

До участі запрошуються вихованці (учні) позашкільних, загальноосвітніх, професійно-технічних навчальних закладів, а саме: солісти, дуети, тріо та вокальні гурти (до 10 учасників) віком від 6 до 21 року. 

Рівень виконавської майстерності конкурсантів оцінюватиме фахове журі за такими критеріями: якість звуковедення та чистота інтонування; виконавська й акторська майстерність; відповідність стильовим та жанровим ознакам твору, сценічному костюму; наявність природного дару, не підкріпленого сучасними музичними засобами; творча індивідуальність; ансамблевий стрій; сценічна культура. 

Найкращих виконавців нагородять дипломами лауреатів фестивалю "Різдвяна зіронька". До слова, свого часу саме з цього фестивалю розпочала власний шлях на велику сцену відома закарпатська вокаліста, бронзова фіналістка шоу "Х-фактор" Аліна Паш. 

Охочим долучитися до цьогорічного фестивалю необхідно до 8 грудня 2016р. подати заявку організаційному комітету на електронну адресу: [email protected] 

З детальними умовами проведення фестивалю можна ознайомитися на сайті Мукачівського будинку школярів (www.mbsh.com.ua). Контактний телефон: 0663784525 (Лариса Богданівна Готюр, заступник директора Мукачівського будинку школярів).

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0