Закарпатська малеча розповіла Миколаю про свої книжкові вподобання

Культура  16 грудня 2016 року, 15:39 1105 ФОТО

16 грудня в Закарпатській обласній бібліотеці для дітей та юнацтва відбулося щорічне літературне свято-конкурс "Розкажу Миколаю, про що я читаю". 

Головним гостем книгозбірні, звичайно ж, став Святий Миколай. Читайлики захоплено розповідали Чудотворцеві про свої книжкові вподобання, улюблених літературних героїв і письменників. Так, поряд із народними казками та дитячими творами світових класиків, малі читачі, як виявилось, мають багатьох фаворитів і серед сучасних авторів – Всеволод Нестайко, Мар’яна та Тарас Прохаськи, Леся Воронина, Володимир Ладижець, Галина Малик, Марія Раді й ін., – зазначає Наталія Станко, завідувач відділу обслуговування дітей дошкільного віку та учнів 1-4 класів Закарпатської обласної бібліотеки для дітей та юнацтва. 

Святий Миколай особисто знайомився з кожною дитиною, радо слухав улюблені вірші та підспівував пісням. 

Приємним сюрпризом і окрасою свята став виступ артистів театральної студії "Бавка" Закарпатського академічного обласного театру ляльок. Маленькі актори, переодягнені в лісових мешканців, колядників, Янголів, та, звісно, Чортиків (адже не всі діти й дорослі були чемними протягом року), розважали присутніх. 

Подарунком для Святого Миколая стала власноруч виготовлена й ілюстрована школярами книжка "Розкажу Миколаю, про що я читаю". Наостанок, усі учасники отримали на згадку про свято книжковий дарунок.

 

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0