Найкращим музикантам Закарпаття вручать премії

Культура  13 лютого 2017 року, 09:28 740

15 лютого в атріумі будівлі Закарпатської облдержадміністрації та облради відбудеться урочиста церемонія нагородження лауреатів обласних премій у галузі літератури та мистецтва за 2016-ий рік.

Чотири премії в 22 номінаціях одержать 33 лауреати – за індивідуальні чи колективні вагомі творчі здобутки, – зазначає Управління культури Закарпатської ОДА.

Зокрема, премію імені Дезидерія Задора в галузі музичного і виконавського мистецтва вручать Роману Меденці, Шандору Шрайнеру, Віктору Шостаку, Петру Матію, заслуженому академічному камерному хору “Кантус” (керівник Еміл Сокач) та оркестру народних інструментів Ужгородського державного музичного училища ім.Д. Задора (керівник Світлана Стегней).

Нагадаємо, всі премії, названі на честь корифеїв літератури та мистецтва Закарпаття, були засновані в 1995 році облдержадміністрацією і обласною радою для підтримки розвитку професійного мистецтва в краї. Цьогоріч нагороду вручатимуть уже 21-ий раз.

У рамках церемонії відбудеться святковий концерт за участі лауреатів премії ім.Д. Задора. Крім того, буде представлена виставка робіт лауреатів премії ім.Й.Бокшая і А.Ерделі.

Початок о 16.00.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0