Олег Винник: "Для мене Закарпаття – це кисень життя, розуміння, дружба, все найкраще"

Культура  17 лютого 2017 року, 09:29 12091

Знаний український артист поділився з «Панорамою» секретами власної популярності та розповів про те, що для нього значить Закарпаття.

Глибокі тексти пісень «Вовчиця», «Плачут иконы», «Мої батьки» та ще десятків шлягерів, автором слів і музики яких він є, знає практично кожен, а ім’я Олега Винника асоціюється з успіхом і талановитістю. Його не часті візити на Закарпаття завжди супроводжуються аншлагами. Нещодавній благодійний концерт у Мукачеві не став виключенням. По завершенню дійства журналісти «Панорами» поспілкувалися з співаком і ось що з цього вийшло, – йдеться у тижневику від 16 лютого.

– Пане Олеже, тож чим для Вас є Закарпаття?

– Для мене Закарпаття – це кисень життя, розуміння, дружба, все найкраще. Саме найголовніше – це краса. Краса, що стосується взагалі дівчат. Я щасливий, що із-за своєї професії мені вдалось познайомитись із Закарпаттям і так його полюбити. Багато моїх друзів мешкають в цьому краї і я залюбки приїжджаю сюди. На жаль, мало часу маю, але, слава Богу, мене завжди тут чекають і зустрічають, і я дуже щасливий, що є такий куточок в нашій країні, який називається Закарпаттям.

– Цей концерт був благодійний. Як взагалі ставитесь до благодійності?

– Залюбки, і це дуже добра справа. Я вельми щасливий, що є такі люди, які взагалі створюють такі благодійні проекти. Тому, що на сьогоднішній день ми настільки заклопотані своїми справами і амбіціозними всякими кар’єрами, що забуваємо про якісь справжні і відверті речі, за які не потребуємо ніякої віддачі. Я думаю, що це дуже важливо. Благодійність вирішить багато чого.

– Можливо є якийсь секрет Вашої популярності, особливо серед жінок? Як вдається примножувати число своїх шанувальників?

– Нема ніякого секрету. Є просто одне слово, котре ми маємо чути і маємо казати кожен день – це слово «любов». Ми повинні любити і розуміти це слово сповна. Адже з любові почалося все наше життя, все наше існування. І якщо будемо це нести в собі кожен Божий день, кожну секунду і контролювати часом свої недобрі емоції, думати й  думати про це почуття, тоді ми всі будемо жити нормально, цивілізовано.

– Чи є якісь конкретні плани на цей рік?

– Грандіозні плани (посміхається – ред.) Ну, по-перше, зараз ми починаємо новий тур, з новою програмою, яка називається «Моя душа». Ми стартуємо з Києва 5 березня. У нас три концерти в Палаці «Україна» і далі гастролі, що складаються з 20 концертів. Це у нас березневий тур, а потім продовжуємо після Пасхи. Буде зовсім нова сцена, нове світло, багато пісень. Буде багато рок-ен-ролу. Дасть Бог цього року вийде новий український альбом. Багато всяких-всяких планів на цей рік. На сьогоднішній день я працюю в студії над піснями нового туру і вже досить великий відсоток пісень зроблений, відтак виходимо вже на фінішну пряму з програмою.

– Ваші побажання для читачів «Панорами»…

– Бажаю, в першу чергу, здоров’я, щастя, такого довгограючого розуміння, терпіння, всіх благ і любові.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0
Ольга Мазлова 18.02.2017, 19:00
Через дії українських націоналістів, які затіяли війну проти частини свого народу, Україна скотилася в економічну діру. Державна медицина забезпечена лише наполовину (а на приватну гроші є далеко не у всіх), а тому лікарня вимушена просити гроші. Ну, аби хоч не вийшло так, як з "Дитячою лікарнею майбутнього". Бо заднім розумом багато хто сильний. А є й такі, кому взагалі чужий розум заважає, оскільки свій відсутній. Чи не так, пане Олеже?.. А про любов найкраще сказав поет Едуард Асадов: От слов о любви звенит голова. Они и красивы, и очень хрупки. Однако любовь - не только слова, Любовь - это, прежде всего, поступки. И тут никому не нужны лазейки. Доказывай чувства и - весь секрет. А вот если дел за словами нет, Любви вашей стоимость три копейки!