У Закарпатській обласній бібліотеці презентують "Арію Вертера" Гастона Шеро

Культура  14 квітня 2017 року, 15:57 897

20 квітня о 17:00 в Закарпатській ОУНБ ім. Ф Потушняка відбудеться презентація книги Гастона Шеро "Арія Вертера" у перекладі закарпатського науковця, перекладача, культуролога Віктора Петровича Мотрука.

Щира гуманістична схвильованість, ліризм, зображення переживань та настроїв у трагічні моменти життя персонажів, поєднання глибоко реалістичного з гумористичним, фантасмагоричним – такі риси творчості відомого французького письменника ХХ ст. Гастона Шеро. Як тонкий майстер психологічного аналізу, він бережно торкнувся глибин людської душі, як вдумливий аналітик – показав у художній формі залежність характеру від соціальних умов життя, – повідомила Євгенія Напуда, завідувачка відділом обслуговування Закарпатської ОУНБ ім.Ф.Потушняка.

У наш вельми складний час гуманістична творчість Гастона Шеро благотворно впливає на душі українців, утверджує в них духовне начало. Неповторна творча манера французького письменника, його оригінальний філософський світ хвилюють, зачаровують читачів і в ХХІ ст.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0