Культура   • 19 травня 2017 року, 10:24331 ФОТО

У «Паланку» з піснями та танцями відзначили Міжнародний день музеїв

З нагоди відзначення Міжнародного дня музеїв у замку «Паланок» на відвідувачів чекала яскрава культурно-мистецька програма. У ремісничому містечку цілий день тривали майстер-класи з гончарства. Кожен мав можливість долучитися до ткання покрівців на старовинному ткацькому верстаті, побачити, як вміло майстри своєї справи виготовляють дитячі іграшки, а також спробувати навчитися мистецтву різьби по дереву. Також була представлена медова продукція: кожен мав нагоду продегустувати мед та медові напої.

Опівдні екскурсоводи замку проводили для гостей відкриті екскурсії, а вже пообіді святковий концерт усім подарували кращі творчі колективи та індивідуальні виконавці мистецьких закладів міста, кожен виступ яких супроводжувався щирими оплесками, – повідомляє Мукачівська міськрада. Урочистості концертній програмі додало нагородження кращих працівників Мукачівського історичного музею.

Екскурс в історію древнього Мукачева можна було здійснити у картинній галереї замку під час відкриття виставки з фондів Мукачівського історичного музею. На старовинних фото – будівлі, вулиці, містяни. У них дух міста, якому більше тисячі років і які варто переглянути (виставка діятиме ще два тижні).

Нагадаємо, що вчора в Ужгороді також святкували Міжнародний день музеїв.

 

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів
PMG.ua