Культура   • 28 липня 2017 року, 16:081801

Виноградівщина готується до святкування "Дня мисливця": деталі приготування та що заплановано

У селі Шаланки в урочищі "Великий ліс" триває підготовка до святкування "Дня мисливця". В ході візиту керівництва району обговорено основні організаційні питання підготовки свята.

Директор ДП «Виноградівське лісове господарство» зазначив, що свято мисливців заплановано запровадити для підтримки і розвитку працівників мисливського господарства, а також національних звичаїв багатонаціонального населення Закарпаття. Заплановано провести показові виступи мисливських собак. У програмі свята також заплановані показ творів фотохудожників, анімалістів, пейзажистів, різьба по дереву на мисливську тематику та виготовлення мисливських сувенірів, імітація реву мисливських тварин, показ манків на козулю і дику качку, частування гостей свята стравами мисливської кухні.

"Це дуже добре, що таке масштабне та колоритне свято відбувається саме на Виноградівщині. Більше того, я впевнений, що це святкування стане традиційним для Шаланок, адже вперше визначене місце проведення і надалі пообіцяли залишити незмінним", – зазначив голова райдержадміністрації Михайло Русанюк.

Урочисте відкриття святкування відбудеться 29 липня об 11:00.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів
PMG.ua