Культура   • 9 березня 2018 року, 16:561669 ФОТОФАКТ

У Мукачеві відбулися поетичні читання

У Мукачеві відбулися поетичні читання

З нагоди відзначення річниці від дня народження Т. Г. Шевченка, палкі прихильники його Слова зібралися у читальній залі Мукачівської міської центральної бібліотеки ім. О. Духновича на поетичні читання "Всесвіт Тараса Шевченка".

Про значення Шевченка, як великого генія та пророка України, вели мову Людмила Оленушинець, голова міського осередку ВГО "Союз українок" та Роман Колодій, заступник голови Мукачівського міського об’єднання всеукаїнського товариства "Просвіта" ім. Т. Шевченка.

Огляд цікавих фактів із життя Тараса Шевченка почули присутні від Тетяни Рибар, голови літературного об’єднання "Рідне слово". Як повідомляє відділ культури виконавчого комітету Мукачівської міської ради інформує, власні поезії-присвяти Кобзареві зачитали мукачівські поети – Михайло Шушкевич та Гізелла Лімбах.

Читайте також:  Як у Мукачеві сьогодні вшановували пам’ять Тараса Шевченка

Родзинкою поетичних читань став вірш Шевченка "Минають дні, минають ночі..." двома мовами – українською та угорською у виконанні бібліотекарів-консультантів Інтернет-центру Юлії Товтин та Катерини Теребеші.

На завершення, бібліотекар сектору краєзнавчої літератури Неля Станович провела огляд літератури представленої на книжковій виставці-присвяті "У вінок Кобзаревої слави".

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів