Культура   • 4 травня 2018 року, 16:58801 АФІША

У Мукачеві покажуть виставу «Косметика ворога», в якій головні ролі зіграли Остап і Дмитро Ступки

12 червня у місті над Латорицею відбудеться довгоочікувана театральна подія. Містянам та гостям Мукачева покажуть виставу «Косметика ворога», головні ролі у якій зіграють відомі актори – Народний артист України Остап Ступка та його талановитий син Дмитро Ступка. Режисером-постановником вистави «Косметика ворога» став Антон Меженін.

Вистава за п`єсою бельгійської письменниці Амелі Нотомб обіцяє вразити глядачів. «Ви потрапите на якісну світову драматургію написану баронессою Амелі Нотомб для Алена Делона. Це психологічний трилер про кожного з нас, за формою Тарантинівського екшену», – йдеться в описі вистави.

Таку драматургію під силу осягнути не кожному. В Україні прем’єра відбудеться вперше, розкриваючи безмежний акторський діапазон Народного артиста Остапа Ступки.

У виставі йтиметься про чоловіка, який застряг в аеропорту. Його рейс перенесли і невідомо, скільки ще доведеться чекати літак. Чоловік дуже роздратований, його переповнює злість. Та більш за все інше він відчуває в собі неясну тривогу. А тут ще й причепився нав’язливий тип Текстор Тексель, який розповідає дурнуваті історії з свого життя. Чоловік розуміє, що в аеропорту для нього почалося справжнє пекло.

«Пекло – це інші», – стверджував в однойменній п`єсі класик екзестенціалізму Жан-Поль Сартр. «Пекло – це ти сам», – доводить «Косметикою ворога» бельгійська письменниця Амелі Натомб.

Насолодитися виставою та грою талановитих акторів глядачі зможуть 12 червня о 19:00 у Мукачiвському драматичному театрі.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів
PMG.ua