Культура   • 18 травня 2018 року, 21:102039 ФОТО

Документальний фільм закарпатця став одним з найрейтинговіших у світі

Надихаючий документальний фільм закарпатця В’ячеслава Бігуна «Серце мами Гонгадзе» став найпопулярнішим і найрейтинговішим українським документальним фільмом за версією найбільшої та найавторитетнішої світової кінобази IMDb. До провідної сотні фільмів входять ще кілька стрічок режисера. Загалом у переліку представлено близько 1700 українських стрічок.

Нагадаємо, що київська прем’єра епічної стрічки про Лесю Гонгадзе «Серце мами Гонгадзе» відбулася 14 вересня 2017 року. Фільм схвально прийняли глядачі та критики, він здобув п’ять відзнак й відбирався на численні кінофестивалі. Нещодавно відбулася низка показів фільму до Дня матері. З 17 жовтня 2018 року стрічку можна переглянути в прокаті в кінотеатрі «Жовтень» у Києві.

Режисер фільму В’ячеслав Бігун – кінематографіст і вчений-юрист, родом із Закарпаття. Навчався й працював у провідних університетах і наукових установах світу (Львівський ун-т, Інститут держави і права НАНУ, Гейдельберг, Сорбонна та ін.), юристом – в Європейському суді з прав людини. Кандидат юридичних наук, магістр кіномистецтв. Автор більше 500 публікацій, а також близько 20 фільмів (частина – у вільному доступі), які за останні роки здобули 40 нагород. 

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів