Культура   • 2 липня 2018 року, 12:251089

В одному із сіл Мукачівського району відбулось родинне свято

В одному із сіл Мукачівського району відбулось родинне свято

Концертна програма, яку готували всім селом, була присвячена Дню сім’ї. Так яскраво та масштабно у селі Жнятино вшановували те, що найдорожче для кожної людини – його родину.
Концертну програму для своїх рідних підготували як вихованці ДНЗ, так і двох шкільних навчальних закладів – української та школи з угорською мовою навчання.

Також активними учасниками програми стали вихованці недільної школи для дітей Реформаторської церкви, – інформує МУкачівська РДА.

Мешканців Жнятина привітав голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай, який зазначив, що громада села Жнятино – це теж одна велика родина, про благополуччя якої дбає її голова Іван Орос:

«Спільно з Іваном Івановичем нам вдалося ініціювати та відстояти у сесійній залі Мукачівської райради дуже важливе для села рішення. Нова грошова оцінка орендованих земель у Жнятині принесе селу додаткові 1 мільйон 200 тисяч гривень щонайменше. Ці кошти ви зможете використати для того, щоб ваше село розвивалося, стало фінансово успішним та комфортним для його мешканців, – зазначив Сергій Володимирович».

Перед односельчанами також виступив голова села Жнятина Іван Орос, який привітав всіх присутніх зі святом, наголосивши, що родина – це дар, який потрібно шанувати, як у власній оселі, так і в рамках громади.

Відтак, юні таланти порадували дорослих чудовими номерами. Вірші, пісні, театралізовані сценки, хореографічні номери вразили своєю майстерністю та художнім смаком. Для дітей дорослі підготували також цікаві подарунки: іграшки, солодощі та лялькову виставу. Також на подвір’ї сільради, де проводили свято, функціонували дитячі атракціони, які користувалися попитом у найменших мешканців села.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів