Культура   • 16 липня 2018 року, 08:103427

На Закарпатті відбудеться унікальний фестиваль

На Закарпатті відбудеться унікальний фестивальФОТО: Ігор Меліка

4-5 серпня Великобичківська селищна рада запрошує на святкування 645-ї річниці селища Великий Бичків та IV фестивалю «Бичківські голубці». 

Унікальний гастрономічний фестиваль голубців збирає своїх шанувальників, де Вам приготують  голубці з різноманітними начинками та смаками.

У програмі свята фестивалю голубців

4 серпня 2018 року – спортивні заходи:

- Урочисте відкриття 7 міжнародного дитячого футбольного турніру на кубок заслуженого майстра спорту Івана Яремчука (селищний стадіон, о 10:00 год.)

- Проведення футбольних матчів між командами – учасниками турніру (селищний стадіон, стадіон Великобичківського ліцею (ЗОШ інтернат) з 11:00 год.)

5 серпня 2018 року:

- Збір учасників святкової ходи біля вул. І.Я.Франка – ( о 13:45 год.);

- Святкова хода колони до селищного парку  ім. І.Я.Франка (о 14:00 год.);

- Урочисте відкриття заходів з нагоди відзначення 645-ї річниці селища Великий Бичків та IV фестивалю «Бичківські голубці» ( о 14:30 год.);

Огляд композицій представлених мікрорайонами «ВЕЛИКИЙ БИЧКІВ», «МАЛИЙ БИЧКІВ», «ЗАВОД – РЕПЕГІВ» ( о 15:30 год.);

Концертна програма фестивалю за участі:

- Народного самодіяльного ансамблю пісні і танцю «Лісоруб»;

- Зразковий оркестр народних інструментів Великобичківської музичної школи;

- Виступи музичних гуртів та солістів-аматорів селища Великий Бичків;

- Виступи гостей свята, один з яких – заслужений артист України Павло Доскоч.

В минулому році було представлено 35 видів голубців у восьми казанах об’ємом по 40 літрів кожен. На виготовлення голубців пішло 75 кілограмів рису й 40 кілограмів м’яса. Господині приготували понад три десятки видів голубців: з м’ясом, кукурудзою, грибами, шкварками, солодкі, у виноградному та буряковому листі.

Новинкою минулого фестивалю голубців стали голубці з м’ясом страусів, утім, як зазначають місцеві господині, найбільшою пошаною на Закарпатті користуються традиційні весільні голубці. Їх готують дуже маленьких розмірів – з мізинець. 

Упродовж свята на Вас очікують дегустація бичківських голубців, представлення робіт народних умільців селища на виставці – ярмарку, майстер клас з гри на трембіті, майстер клас з приготування бичківських голубців, змагання з майстерності та швидкості закручування голубців та багато цікавого.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів