Міжнародний пленер «Мукачево сакральне» зустрічало місто над Латорицею

Культура  31 липня 2018 року, 20:49 4625

«Мукачево сакральне» – така основна тема художнього пленеру, участь у якому взяли вітчизняні та закордонні художники. Захід пройшов за підтримки народного депутата України Василя Петьовки. Організатор та керівник пленеру – художник Олександр Мондич.

Понад 10 днів тривав художній пленер «Мукачево сакральне». Серед його учасників – не тільки закарпатські та українські митці, але і гості з-за кордону, зокрема Томас Рудокас та Діана Рудокєне, художники із Литви, Віктор Стогнут зі Львова, член національної спілки художників, Наталія Кохаль та Оксана Свіжак – митці із Києва. Серед робіт художників: мукачівський замок «Паланок», Ратуша, монастирі та інші визначні пам’ятки та сакральні місця.

На невеличку виставку, на якій представлені роботи  після завершення пленеру завітали і місцеві, знані митці, зокрема скульптор Іван Бровді. Всі в один голос кажуть:  такі заходи необхідні, в першу чергу це можливість творити прекрасне, спілкування та звісно ж популяризація мистецтва.

Читайте також:  У Мукачеві відкрили святкову пейзажну виставку художників Закарпаттях

Кількаденний пленер у Мукачеві відбувся за сприяння народного депутата України Василя Петьовки. Митці кажуть, що із собою додому повезуть тільки приємні враження від побаченого на Закарпатті, і обов’язково зголосяться взяти участь у подібних заходах в майбутньому.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0