Культура   • 2 вересня 2018 року, 15:36960 ФОТО

На Рахівщині стартував традиційний фестиваль-ярмарок "Гуцульська бриндзя"

Крім смачної бринзи та інших смаколиків на гостей чекає святковий концерт за участі артистів української естради, який відбудеться за підтримки народного депутата України Василя Петьовки. 

Стартувало свято традиційно святковою ходою до амфітеатру, де відбулося урочисте відкриття фестивалю-ярмарку. Запалили полонинську ватру та зустріли вівчарів з полонин.

Найбільший фестиваль краю розпочався і вже радує гостей цікавими родзинками – конкурсом на найкращу гуцульську овечу бриндзю, майстер-класами з приготування нетрадиційних страв із бриндзею від львівських шеф-кухарів, презентацією продукції Асоціації виробників традиційних карпатських високогірних сирів.

Зірковими учасниками концертної програми свята стануть Народні артисти України Віктор Павлик і Степан Гіга, Заслужений артист України Павло Доскоч та інші зірки української естради.

Фестиваль бриндзі захоплює своєю автентикою, демонструє традиції гуцулів-полонинників, їхнє ремесло, побут та гостинність. Гастрономічне свято з насиченою програмою традиційно триватиме до пізнього вечора

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів