У Мукачеві зібралися відомі художники

Культура  12 жовтня 2018 року, 14:40 1092 ФОТО, ВІДЕО

Цієї неділі в Мукачеві стартував осінній міжнародний пленер художників. Проводиться він уже четвертий рік поспіль, свого часу започаткований закарпатцем, народним художником України Золтаном Мичкою. Мистецький пленер щороку організовують та проводять за сприяння народного депутата  Василя Петьовки.

Востаннє на подібний захід у Мукачеві митці збиралися у липні цього року. Наразі художники малюють осіннє місто. Цього разу у пленері беруть участь його постійні учасники – відомі українські художники та мистецтвознавці: Сергій Кондратюк із м. Київ, Сергій Біба та Василь Свалявчик з м. Ужгород, Атілла Коприва, Олександр Андялоші, Ігор Луценко, Юрій Шелепицький з м. Мукачева та інші. У пленері взяли участь і митці з-за кордону, зокрема Бейла Сепеші з Угорщини та Маріо Ейзенстанге з Німеччини. З цими митцями закарпатські майстри пензля зав’язали тісні творчі стосунки.

Читайте також:  Відомі художники України презентували роботи із закарпатського пленеру

Жіночий монастир на околиці Мукачева у жовто-багряному листі – таку локацію обрали художники для початку. Золота осінь, гарна погода, чудові краєвиди та історичні пам’ятки надихають творити не тільки тих митців, які   тут вперше, а й місцевих. Майстри пензля протягом пленеру писатимуть пейзажі поблизу замку Паланок, чоловічого монастиря на Червоній горі, в центрі міста та інших історичних місцях. Триватиме мистецький захід за участі українських та закордонних художників та знаних мистецтвознавців більше тижня.

Нагадаємо, у Мукачеві відбудеться персональна виставка відомої художниці.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0