Культура   • 11 листопада 2018 року, 20:48787 ФОТО

Як у Мукачеві відзначили День святого Мартина

Сьогодні зранку Мукачево почало відзначати День святого Мартина, покровителя та захисника міста. Урочистості розпочалися з меси в кафедральному соборі Святого Мартина. У центральній частині міста організували тематичні фотозонау та гастро-локацію.

Ввечері розпочалася не менш важлива частина дійства – в кафедральному костелі Святого Мартина за участю хорових колективів краю, в рамках проекту "Martin-music-fest" пройшла в урочиста меса. 

Вже о 18:30 біля міської бібліотеки сформувалася святкова колона з ліхтариками за участі дітей та батьків. Колона пройшла центральною частиною міста до Ратуші. Тут на площі актори Мукачівського драмтеатру провели театралізоване дійство з життя святого Мартина.

До містян та гостей міста звернувся міський голова Андрій Балога. На учасників фесту чекало символічне окроплення землі молодим вином для родючості.

Також міський голова нагородив призами переможців конкурсу серед дітей старших груп закладів дошкільної освіти за кращу творчу роботу на тему "Святий Мартин – історія та легенда" та відзначив грамотами та подарунками представників закладів загальної та позашкільної освіти, учасників міського фестивалю "Чарівний ліхтарик".

Читайте також:  Стало відомо, які фестивалі відбудуться у Мукачеві наступного року

За підсумками кваліфікованого журі в місті визначено переможців конкурсів: за кращу творчу роботу серед дітей старших груп закладів дошкільної освіти "Святий Мартин: історія та легенда" нагородили грамотами виконавчого комітету Мукачівської міської ради і подарунками (набори творчості, ігри), а саме: І місце – Шімон Мілан, вихованець ДНЗ №33;  ІІ місце – Фок Анна, вихованка ДНЗ №11 – Горані Софія, вихованка ДНЗ №3; ІІІ місце – Мадар Юліанна, вихованка ДНЗ №5; Баранов Максим, вихованець ДНЗ №18 – Мешко Тетяна, вихованка ДНЗ №19.

Серед закладів освіти у рамках святкування Дня святого Мартина нагородили грамотами виконавчого комітету Мукачівської міської ради і подарунками (акустичні системи) всі школи. Відтак, кожна школа у подарунок отримала акустичну систему.

Опісля, як зазначили у Мукачівській міськраді,  для містян та туристів було влаштовано фаєр-шоу від The Fire Life Theatre.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів