Культура   • 27 листопада 2018 року, 14:22867 ФОТОФАКТ

У Мукачеві відбувся святковий концерт

Мукачівська хорова школа та юнаків святковою концертною програмою відзначила 35-річний ювілей

25 листопада масштабним ювілейним концертом у Християнському культурному центрі хор хлопчиків та юнаків Мукачівської хорової школи завершив концертний тур містами України, приурочений 35-річчю з часу заснування.

Переповнена зала поціновувачів хорового мистецтва щирими оплесками вітала кожен номер концертної програми, що чудово поєднала в собі як твори української та західноєвропейської хорової класики, сучасних українських та зарубіжних композиторів, так і українські народні пісні та колядки. Як зазначили у Мукачівській міськраді, родзинкою святкового вечора став виступ колишніх випускників школи.

Привітати з ювілеєм талановитий творчий колектив викладачів і вихованців Мукачівської хорової школи хлопчиків та юнаків завітало чимало гостей — це і вдячні батьки та рідні дітей, які навчаються у закладі, і поціновувачі хорового мистецтва, представники міської влади, делегації з Німеччини, Хорватії, Словаччини та окремих міст України.

Читайте також:  Хор хлопчиків та юнаків Мукачівської хорової школи дав кілька концертів у Польщі

З вітальним словом виступила начальник відділу культури виконавчого комітету Мукачівської міської ради Ірина Калій, яка щиро подякувала колективу та, зокрема, його незмінному керівнику і засновнику, заслуженому діячеві мистецтв України Володимиру Волонтиру, за активну творчу діяльність, що тільки сприяє позитивному культурно-мистецькому іміджу міста.

З нагоди ювілею школи викладачів закладу було відзначено почесними грамотами Мукачівської міської ради, сувенірами та квітами. Подарунком для вихованців закладу став музичний центр, придбаний за рахунок міської комплексної Програми розвитку культури і мистецтв міста.

Як раніше писало інтернет-видання "PMG.ua", закарпатські співаки і танцюристи привезли перемоги з проекту «Global Talent».

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів