Культура   • 21 січня 2019 року, 17:07817

Мукачівців запрошують на моновиставу про соціальні мережі "Лайкнутий"

24 січня мукачівців запрошують на моновиставу про соціальні мережі Лайкнутий

24 січня до Мукачева на численні прохання глядачів знову завітає відомий актор театру і кіно, заслужений артист України Юрій Дяк з моновиставою "Лайкнутий". Виступатиме знаний актор у Мукачеві вже вдруге. Напередодні вистави "PMG.ua" розпитало Юрія Дяка щодо його очікувань від виступу у місті над Латорицею та про саму виставу. Ось що він нам розповів.

– Чому на Вашу думку кожен активний користувач соціальних мереж має подивитися моновиставу "Лайкнутий"?

– Я впевнений, що кожен, хто хоч раз сидів у соціальних мережах, впізнає себе у цій виставі, буде порівнювати себе з героєм п’єси. А активні користувачі – тим більше. Навіть люди старшого віку, які не користуються інтернетом, після вистави виходили і казали, що це теж про них. Тому і написано, що "вистава про кожного з нас". Всі хто був – байдужими не залишалися.

Юрій Дяк під час вистави

– У Мукачеві Ви не вперше. Які Ваші враження від міста?

– Мені дуже сподобалося місто. Затишно, комфортно, гарні люди, чудова привітна публіка. Після перших відвідин Мукачева, у мене залишилися дуже теплі спогади та відчуття.

Читайте також:  Юні мукачівські театрали перемогли у міжнародному фестивалі

– Як Вам мукачівський глядач? Чи відрізняється він чимось від решти?

– Для мене глядач всюди один. Я не вирізняю когось більше або менше. Вистава – це живий організм. І щовечора, навіть в одному й тому ж місті, вона пройде по-різному. І це прекрасно! Заради цього люди і ходять в театр.

Юрій Дяк грає головну роль у виставі

– Які Ваші очікування від вистави в Мукачеві і що б Ви хотіли сказати глядачам напередодні виступу.

– Сподіваюся на такий теплий глядацький прийом, як і вперше. Мукачево – місто, куди хочеться повертатися. Це круте відчуття. Запрошую усіх на свою виставу. Давайте кайфанемо від мистецтва разом! До зустрічі!

Вистава режисера Давіса Колбергса, у якому головну роль виконує талановитий актор театру і кіно Юрій Дяк зруйнує для глядачів межу між реальним і віртуальним світом та допоможе глянути на буденні речі під іншим кутом.

Глядач зможете пережити весь спектр емоцій – від співпереживання до заразливого сміху, а також зарядитися позитивом! Приходьте на виставу 24 січня у Мукачівський драмтеатр. Початок о 18-й годині. Купуйте квитки у касі театру.

Нагадаємо, раніше виставу "Лайкнутий" показували і в Ужгороді.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів