Відомий український журналіст презентує у Мукачеві свою книгу

Культура  18 лютого 2019 року, 13:29 790

19 лютого у Мукачівській міській центральній бібліотеці імені Олександра Духновича відбудеться зустріч із заслуженим журналістом України, головним редактором оперативної аналітики Укрінформу Сергієм Тихим, під час якої автор презентуватиме книгу "Переможуть лише переможці".

У своїй книзі Сергій Тихий звертається до співвітчизників, до людей, котрі вболівають за майбутнє України. Автор зауважує, що перемога дається лише тим, хто її достойний і вірить у неї. Сергій Тихий також акцентує на тому, що українцям час змінюватись, необхідно позбавлятися заниженої самооцінки, треба переставати бути вічно ображеними та упослідженими, не можна вічно скаржитися на обставини і чиюсь злу волю. Звідси й назва книжки – "Перемагають лише переможці".

Читайте також:  Гурт "Без Обмежень" презентував кліп на романтичну пісню

Розділи книги побудовані за принципом питання-відповідь. Запитання виникли із блогів автора на Фейсбуці. Вони про наше сьогодення на тлі україно-російської війни ХХI століття , тому він називає їх з воєнним "відтінком" – блог-пост. По одному блог-посту поставлено, як епіграф до кожного розділу. Початок заходу, як зазначили у Мукачівській міськраді, о 16.00 год.

Нагадаємо, на Закарпаття разом із дружиною приїхав відомий український співак.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0