Культура   • 26 лютого 2019 року, 09:54614 АФІША

Сьогодні у Мукачево завітають сучасні українські письменники

Сьогодні у Мукачево завітають сучасні українські письменники Ірина Цілик та Артем Чех

Сьогодні, 26 лютого, мукачівці матимуть чудову нагоду поспілкуватися із сучасними українськими письменниками Артемом Чехом та Іриною Цілик, які приїдуть на Закарпаття в рамках проекту літературних читань “Мереживо”, мета якого підвищити престиж читання та знайомство із сучасною українською літературою. Місце зустрічі: читальна зала Мукачівської міської центральної бібліотеки ім. О. Духновича. Як повідомили у Мукачівській міськраді, початок заходу о 15 год. 

Артем Чех – народився в Черкасах, живе у Києві, автор близько 10-ти книжок. Остання на сьогодні книжка письменника – “Точка нуль” – це есеїстика про перебування автора у зоні АТО як військового. Із цією книжкою Артем Чех став лауреатом премії “Літакцент року-2017”. Головний редактор книжки “Війна очима ТСН”, співавтор книжки “94 дні. Євромайдан очима ТСН”.

Читайте також:  В область приїде Народна артистка України

Ірина Цілик – народилася та живе у Києві. Письменниця, кінорежисерка. Пише для дітей та для дорослих, поезію і прозу, повісті та оповідання. Режисерка фільмів “BlueHour”, “Помин”, “Дім”, співавторка фільму “Невидимий батальйон”. Деякі вірші письменниці стали піснями у виконанні Тоні Матвієнко, гуртів “Сестри Тельнюк”, “KozakSystem”, “НеДіля”. Вірш Ірини Цілик “Повертайся живим”, покладений на музику та вокал гуртами “Сестри Тельнюк” та “KozakSystem”, став хітом.

У Мукачево приїдуть сучасні письменники

Проект “Мереживо. Літературні читання в містечках України” зініційований Українським осередком Міжнародного ПЕН-клубу за підтримки Міжнародного фонду “Відродження”. Мета проекту, в рамках якого відбудуться зустрічі з письменниками в районних центрах шести областей України - підвищення престижу читання у райцентрах України, знайомство мешканців українських містечок із сучасною українською літературою.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів