Гурт "Без обмежень" презентував нову романтичну пісню

Культура  8 травня 2019 року, 09:32 2315 АУДІО

Український рок-гурт "Без обмежень" вчора, 7 травня, презентував нову композицію під назвою "Мільярди". За словами учасників гурту, цей трек – історія про покоління людей, у яких cерця потужно б’ються від мільярдів слiв та сильних почуттів.

Лідер "Без обмежень" мукачівець Сергій Танчинець розповів, що хотів передити цією композицією, адже він є не лише вокалістом гурту, але й автором музики та слів. "Кожен із нас носить в своєму серці величезну кількість емоцій! Ми зберігаємо в собі любов, ми переживаємо прекрасні, а інколи й складні моменти в своєму житті. Ми радіємо своїм коханим, ми прагнемо бути разом із людьми, які роблять нас щасливими. Мені хочеться, щоб ми частіше ділились один з одним своїми почуттями! Мені хочеться, щоб ми писали умовні листи своїм коханим і обов‘язково надсилали ці листи тим, для кого вони мають цінність. Діліться любов‘ю!", – зазначив Сергій Танчинець.

Читайте також:  Гурт "Без Обмежень" презентував кліп на романтичну пісню

Відеокліп на пісню "Мільярди" шанувальники "Без обмежень" зможуть побачити вже на початку червня. Зауважимо, що рок-гурт розпочав свою діяльність у місті Мукачево ще в у 1999 році.

Як раніше писало "PMG.ua", минулого тижня гурт "Без обмежень" вранці завітав на "Сніданок з 1+1".

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0